ЗАХОДИ НА ЧЕСТЬ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 22.01.2023 15:24

“Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина й Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснилися віковічні мрії, якими жили й за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка”, —  йдеться в Універсалі Директорії УНР від 22 січня 1919 року.

На той час один український народ був розділений між російською та Австро-Угорською імперіями. І в 1919 році, в умовах війни, коли на нас нападали з усіх боків, українці зрозуміли, що потрібно об’єднатися. І це об’єднання заклало основи нашої ідентичності.

У нашій громаді до Дня Соборності відбулися церемонії покладання квітів до пам'ятних знаків та могил українських Героїв, що виборювали нашу свободу та незалежність. В школах пройшли уроки історії, в бібліотеках підготували добірки книжок, які розкривають історичні подробиці подій, що передували Дню Соборності.

Ми всі різні, але всі ми живемо і творимо спільне майбутнє однієї нації і країни.

І саме в єдності наша сила та Перемога!

СЛАВА УКРАЇНІ