Урядом збільшено розмір щомісячної компенсації витрат за працевлаштування ВПО до 6700 грн

Дата: 24.01.2023 15:31

Фото без описуТака фінансова допомога здійснюватиметься за рахунок Фонду загальнобов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (в межах фінансових можливостей) та інших джерел, не заборонених законодавством.

Відповідно до Порядку компенсація витрат надається роботодавцю за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом. За кожного працевлаштованого з числа ВПО держава виплачує підприємцю 6700 грн впродовж 2 місяців.

У минулому році такою можливістю скористалися 283 роботодавця Київщини за працевлаштування 617 внутрішньо переміщених осіб.

Для отримання компенсації роботодавці, які працевлаштували працівників з числа внутрішньо переміщених осіб, можуть звернутися до центру зайнятості з відповідним пакетом документів. Або подати заяву через онлайн-сервіс державних послуг «Дія»