Сім'ї з дітьми зможуть подавати заяви на отримання соціальних виплат на порталі Дія.

Дата: 24.01.2023 16:08

“Продовжуємо забезпечувати цифрову безбар’єрність. Від сьогодні можна записатись на бета-тест сервісів сім'ям з дітьми на порталі Дія. Після успішного тестування окремі категорії батьків з дітьми зможуть подати заяву на отримання соціальних виплат від держави швидко, зручно та в будь-який час доби”, – зазначила Оксана Жолнович, Міністерка соціальної політики України.

ДЛЯ КОГО БУДУТЬ ДОСТУПНІ?

•  особам, які усиновили дитину;
  •  людям, які доглядають за хворою дитиною;
  •  особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  •  одиноким матерям або батькам, які не перебувають у шлюбі.

Якщо ви належите до однієї з категорій, долучайтеся до бета-тесту за посиланням.

Реєструйтеся на бета-тест

Цифрові послуги створено Міністерство цифрової трансформації України та Міністерством соціальної політики України у співпраці з проєктом “Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні” (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.