ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 25.01.2023 14:19

За ініціативи Молодіжної ради Ржищівської МТГ відбулася Історико-патріотична гра для молоді 24 січня у міському будинку культури. Щороку, 22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала прагнення українців об’єднатися в єдину, самостійну країну. Ця подія була знаковою для українського державотворення.

У патріотичній квест-грі "Моя Україна - єдина країна!" взяли участь студенти та учні закладів освіти нашої громади. Це команди:

• "МОЛЬФАРИ", КЗКОР "Ржищівський гуманітарний фаховий коледж";
  • "КРЕДО", Опорний заклад освіти "Ржищівський ліцей" Лідер";
  • "НЕЗАЛЕЖНІ", "Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки";
  • "СВІТОЧ", Стайківський ліцей "Світоч", Ржищівської міської ради Київської області;
  • "ПАТРІОТИ", "Ржищівський індустріально-педагогічний фаховий коледж".

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності про історію становлення України, створення умов для її творчого зростання, задля зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та посилення національно-патріотичного виховання молоді в часи героїчного протистояння Українського народу.

Після того як члени жюрі підбили підсумки квест-гри, команди отримали такі номінації:

• "КРЕДО" - Найерудованіші!;
  • "СВІТОЧ" - Найрозумніші;
  • "МОЛЬФАРИ" - Найдопитливіші;
  • "НЕЗАЛЕЖНІ" - Найкмітливіші;
  • "ПАТРІОТИ" - Найкреативніші.

Начальник відділу молоді та спорту вручила Дипломи учасникам патріотичної квест-гри.

На завершення, за підтримки міського голови Крістіни Чорненької та ФОП "Редька С. В.", учасники смакували смачну піцу.

Особливу вдячність висловлюємо - Наталії Ромашовій - голові МО вчителів історії, правознавства та громадської освіти Ржищівської МТГ - за участь в підготовці та організації патріотичного заходу.

РАЗОМ МИ СИЛА!