ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОДА

Дата: 27.01.2023 10:47

Максимально цікава та продуктивна зустріч відбулася 26 січня у Ржищівському міському будинку культури, у рамках якої провели презентацію U-Report – цифрової платформи ЮНІСЕФ, що об’єднує молодь, яка висловлює свої думки та прагне впливати на зміни в країні.

Крок за кроком ми йдемо до спільної цілі - це свідома ініціативна молодь, яка прагне змінювати наше майбутнє на краще.

До діалогу з молоддю долучилися начальник Управління МОЛОДІ ТА СПОРТУ Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, голова Ржищівської громади Крістіна Чорненька, заступник начальника управління молоді та спорту Світлана Назарук, керівник Київського обласного молодіжного центру Андрій Михайлов, представники U-POINT на Київщині.