06 лютого рятувальники Обухівського районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» з учнями навчальних закладів Ржищівської громади.

Дата: 07.02.2023 08:44

Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час даного сигналу. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі. Велику увагу рятувальники приділили правилам поводження на льоду.
Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.