У ЦНАПАХ КИЇВЩИНИ ТРИВАЄ ЗАПИС ДО БРИГАД «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»

Дата: 08.02.2023 08:45

У Центрах надання адміністративних послуг Київської області триває запис до бригад «Гвардія наступу». Під час робочої поїздки в Обухівський район т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко, начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов та голова Обухівської РВА Олександр Гомон перевірили, як проходить цей процес.

Окрім цього, під час візиту вони оглянули, як облаштоване місце для запису, як консультують громадян, а також поспілкувалися з відвідувачами ЦНАПу.

Наразі в Київській області записатися до бригад можна у восьми ЦНАПах. Вони відкриті в усіх районах регіону:

• м. Біла Церква, вул. Леваневського, 34
  • м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72
  • м. Бровари, вул. Героїв України, 18
  • м. Буча, вул. Енергетиків, 12
  • м. Вишневе, вул. Чорновола, 50А
  • м. Вишгород, пл. Шевченка, 1
  • м. Обухів, вул. Каштанова, 13
  • м. Фастів, пл. Перемоги, 1.

Там громадяни можуть долучитися до восьми бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Про їх створення оголосило Міністерство внутрішніх справ України. Це додаткові бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають стати підсиленням оборонної спроможності України та братимуть участь у звільненні українських територій від ворога.

Також за додатковою інформацією щодо «Гвардії наступу» можна звернутися за номером телефону: 0 800 10 00 20 або подивитися на сайті.

Соціальні мережі «Гвардії наступу»: