В рамках Національної кампанії рекрутингу «Гвардія Наступу» відбулись зустрічі з ДФТГ Обухівського району.

Дата: 07.02.2023 14:53

Фото без описуСьогодні в кожній громаді Обухівщини представниками поліції було проведено роз’яснювальну роботу щодо формування штурмових бригад, до яких можуть вступати добровольці. Нагадуємо, Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час можливого майбутнього наступу.

Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями.

Людина, яка хоче приєднатися до “Гвардії наступу”, може подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua де представлені всі бригади, які комплектуються.

Анкету також можна подати також до ЦНАП. Можливість укладання контрактів за адресою: м. Обухів, вул. Каштанова, 13.

ПРЕССЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ (ДЕРЖАВНОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ