ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Дата: 09.02.2023 15:09

В зв’язку зі зверненням голови Бобрицької сільської територіальної громади Черкаської області щодо формування завдання на розроблення Комплексного просторового розвитку Бобрицької сільської ради Черкаської області 09 лютого 2023 року відбулося засідання робочої групи виконкому щодо визначення переліку інтересів Ржищівської міської територіальної громади.

Робочою групою встановлено, що Бобрицька сільська територіальна громада Черкаської області є суміжником Ржищівської міської територіальної громади Київської області в межах сіл , що входять до складу Грушівського старостинського округу. На даний час до основних пріоритетних інтересів Ржищівської територіальної громади відноситься дотримання концепції Схеми перспективного розвитку Київської області та визначення меж землекористування суміжної Бобрицької сільської та Ржищівської міської територіальних громад.