РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ПОТУЖНИЙ ГЕНЕРАТОР ДЛЯ ВІДКАЧУВАННЯ ВОДИ У ЗОНІ ПІДТОПЛЕННЯ

Дата: 13.02.2023 19:17

Фото без описуРжищівська громада продовжує оснащувати об‘єкти критичної інфраструктури альтернативними джерелами живлення. Завдяки підтримці Київської обласної державної адміністрації Ржищівська МТГ отримала в якості гуманітарної допомоги потужний та дороговартісний генератор DYNAMIC POWER DPG 150 потужністю 120 кВт.

Цей генератор буде використовуватися Ржищівською насосною станцією для забезпечення постійного відкачування води у зоні підтоплення на випадок відсутності електропостачання. Цього тижня розпочнеться тестування генератора та підготовка майданчика для встановлення обладнання.

Висловлюємо щиру вдячність Київській обласній державній адміністрації за підтримку нашої громади. Це перші кроки для розв'язання складної проблеми, що приносить незручності жителям Ржищева десятки років.