ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2023 12:34

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-та річниця виведення військ з Афганістану.

Цього дня ми віддаємо данину поваги всім, хто звершував миротворчу місію на території інших держав та вшановуємо пам’ять тих, хто не повернувся додому, до своїх родин із кривавих війн та локальних конфліктів ХХ століття. Ми вдячні Вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку, за вірність військовій присязі.

Свою мужність і відвагу українські військові доводять і сьогодні, коли Україна переживає тяжкі випробування, коли гинуть мирні люди у кривавій війні з росією. Наші воїни вкотре доводять всьому світові, що Українська нація - сильна, незалежна й незламна!

Засвідчую глибоку повагу і шану учасникам бойових дій на території інших держав, ветеранам війни в Афганістані та всім захисникам нашої країни!

З повагою –

Крістіна ЧОРНЕНЬКА, Ржищівський міський голова