РЖИЩІВСЬКИЙ ЦНАП ІНФОРМУЄ

Дата: 14.02.2023 08:19

Увага! Необхідно вчасно обміняти ІD-картку та закордонний паспорт у разі виникнення таких обставин, як:

• зміна інформації у паспорті (зміна прізвища, імені, по батькові, дати народження, у тому числі написання латинськими літерами імені та прізвища у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України);
  • виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;
  • закінчення строку дії паспорта;
  • непридатність паспорта для подальшого використання.

У разі зміни особистих даних або різниці у написанні латинськими літерами імені та прізвища, видані раніше документи зі старою транслітерацією мають бути обміняні у строк не пізніше одного місяця з дати отримання нового документа. У разі неподання закордонного паспорта або ID-картки для обміну, такий документ автоматично визнається недійсним.

Самостійно ДІЗНАТИСЯ, яким буде написання прізвища та імені латиницею, можна у будь-який час на онлайн-сервісі ДМС "Перевірка транслітерації"

Важливо! Щоб усі Ваші документи були чинними, транслітерація у них має бути однаковою.

Чекаємо Вас за адресою: м.Ржищів, вул.Соборна, 15/2,

телефон для довідок: 04573-2-12-74

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами!