У РЖИЩЕВІ ВІДБУВСЯ ВІЙСЬКОВО - СПОРТИВНИЙ ВИШКІЛ "ПОВІР У СЕБЕ"

Дата: 17.02.2023 14:56

Фото без описуВ день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану у Ржищівській громаді, за ініціативи відділу молоді та спорту, у міському сховищі відбувся військово- спортивний вишкіл "Повір у себе".

Щороку, 15 лютого, відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до дня виведення військ з Афганістану в 1989 році. Після Другої Світової війни наші війська брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Але наймасштабнішою та найтрагічною була війна в Афганістані. Вона тривала 10 років. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат. Пам'яті Героїв і був присвячений даний захід.

У військово-спортивному вишколі взяли участь учні та студенти закладів освіти Ржищівської громади:

• Ржищівського індустріально-педагогічного фахового коледжу
  •  Ржищівського гуманітарного фахового коледжу
  • ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер»
  • Півецької філії ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер»
  • Кузьминецької філії ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер»
  • Стайківського ліцею «Світоч»
  • Стрітівської філії Стайківського ліцею «Світоч»
  • ОЗО «Ржищівська гімназія «Гармонія"
  • Піївського ліцею «Ерудит»

Мета заходу - підвищення рівня обізнаності про історію становлення України, створення умов для її творчого зростання задля зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та посилення національно-патріотичного виховання молоді в часи героїчного протистояння Українського народу та залучення молоді до заняття фізичною культурою і спортом.

Наші команди проходили такі вишколи :

•  Домедична підготовка
  •  Стрільба з пневматичної зброї
  •  Дартс
  •  Збір та розбір автомату Калашникова
  •  Збий ціль

Для всіх стало несподіванкою, що у стрільбі з пневматичної зброї найбільшу кількість балів (39!) вибила дівчина - Габельченко Софія (майбутній снайпер), вона ж отримала і найбільше балів з дартсу - 61.

Серед хлопців найкращим стільцем став Побірайко Денис.

Всі команди по проходженню локацій отримали дипломи про участь та солодощі.

Особливу вдячність висловлюємо Сергію Саражинському, викладачу фізичної культури і спорту, за участь в підготовці та організації вишколу, а також Олегу Предаченку та госпітальєрам Наталії з позивними"Кобра", санітару-стрільцю, спеціалізація - евакуація поранених в ДБ ОУН в складі 95 ОДШБ та

Марині (псевдо Стугна), парамедику в ДБ ОУН у складі 95 ОДШБ, викладачу домедичної допомоги (для цівільних) і тактичної медицини (для військових), яка має бойовий досвід з надання навичків в домедичній підготовці та накладання турнікету.

РАЗОМ МИ СИЛА!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

За інформацією відділу молоді та спорту