БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "КНИЖКОВА ЕСТАФЕТА" ЗАВЕРШЕНА

Дата: 17.02.2023 15:00

Фото без описуКнигами виданими за часів Радянського Союзу укомплектована більшість місцевих бібліотек, прибрати їх означає фактично позбавити книжковий фонд значної кількості екземплярів, тому питання заміна книг російською мовою на ті, які написані нашою рідною українською мовою зараз, як ніколи наразі. А під час повномаштабного вторгнення рф значна кількість бібліотек та їх бібліотечні фонди сильно постраждали, а деякі зовсім зруйновані.

«Півтора тижні ми проводили збір книг різної тематики, від класиків української літератури до сучасних авторів, для бібліотек постраждалих внаслідок російської агресії. Висловлюємо слова вдячності тим хто долучився до благодійної акції "Книжкова естафета": працівникам виконавчого комітету, ОЗО "Ржищівський ліцей "Лідер", ОЗО "Піївський ліцей "Ерудит", ОЗО "Ржищівська гімназія "Гармонія", ОЗО "Ржищівська гімназія "Гармонія" Балико-Щучинська філія", КЗ "Ржищівська публічна бібліотека"», - повідомив директор Ржищівського будинку культури та ініціатор акції Андрій Дзюба.

Також скоро дізнаємось ім'я переможця розіграшу книги від #bookrelay

Щиро дякую голові Молодіжної ради Узинської громади Володимиру Дударю та керівнику проєкту "Книжкові Сили України" Ярослав Карпець за можливість долучитись до такої почесної місії, а книжкова валіза вирушила в дорогу до Миронівської громади.

Нові можливості - нові звершення, далі буде! Разом ми сила

Інфо: Ржищівський будинок культури