У КІЛЬКОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВЕЛИ РЕЙД "СІМ'Я"

Дата: 17.02.2023 15:09

Фото без опису16 лютого 2023 року, на території Ржищівської міської територіальної громади, а саме: в м.Ржищеві, с.Стайки, с.Стрітівка, с.Балико Щучинка, працівниками служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області спільно зі старостами вищевказаних сіл проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я».

В ході проведення рейду обстежено 5 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, на вихованні та утриманні яких перебуває 11 дітей.

Під час відвідування виявлено порушення санітарних норм у 1 родині, у 1 родині санітарні норми дотримані частково та виявлено 1 випадок перебування матері в нетверезому стані.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо недопущення порушень прав дітей, ведення здорового способу життя, дотримання санітарних норм та недопущення випадків недбалого батьківства та винесено попередження про відповідальність у разі неналежного виконання своїх батьківських обов’язків.

За інформацією служби у справах дітей та сім’ї