ЧЕРГОВІ СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ ТЕТЯНИ ЧОРНОВОЛ

Дата: 23.02.2023 18:16

17 -19 лютого в м.Київ відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, де ржищівчанка Тетяна Чорновол виборола срібну нагороду на дистанції 1500 м. Довідково:

Тетяна ЧОРНОВОЛ - багаторазова чемпіонка та призерка України, учасниця Чемпіонату Світу серед юніорів в Колумбії (м. Калі), учасниця Чемпіонату Європи з кросу в Італії (м.Турин), вихованка спортивної школи в місті Бровари, Кандидат у майстри спорту України.

Перші свої кроки у спорті Таня зробила саме у рідному місті Ржищеві зі своїм тренером Ніною Олександрівною Навлокою. Дитяче вподобання поступово перетворилося на спосіб життя. Спортивні здібності, помножені на працьовитість, наполегливість та старанність – нині секрет успіху Тетяни Чорновол.

За інформацією відділу молоді та спорту