A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

СПЛАТА ЄДИНОГО ПОДАТКУ ПЛАТНИКАМИ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ

Дата: 27.02.2023 14:36
Кількість переглядів: 141

Війна коштує Україні мільярди, які необхідні для забезпечення оборони та підтримання нашої інфраструктури, виплати зарплат бюджетникам, соціальних виплат вимушеним переселенцям. Бізнес повинен працювати, зберігати робочі місця, виплачувати зарплату і сплачувати податки. Тоді бюджет буде наповнюватися, а населення зберігатиме платоспроможність.

За даними Державної податкової служби Київської області в 2022 році на території Ржищівської громади зареєстровано 512 фізичних осіб – підприємців, з них з різною періодичністю сплачували податки – 401 особа.

За період з січня по 20 лютого 2023 року сплатили 268 фізичних осіб – підприємців. За даний період по сплаті єдиного податку до місцевого бюджету надійшло 1 545 575,48 гривень. За аналогічний період минулого року до бюджету було сплачено 2 583 816, 85 гривень. Припинили свою діяльність в січні 2023 року – 1 особа.

В цей нелегкий час хочемо висловити свою повагу та щиру подяку всім платникам податків, які попри військовий стан, продовжують здійснювати свою діяльність та своєчасно виконують свої податкові зобов’язання, і у такий спосіб підтримують економіку громади та забезпечують обороноздатність. Віримо у Збройні Сили України! Віримо у Перемогу!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора