АПАРАТНА НАРАДА 27.02.2023

Дата: 28.02.2023 15:03

Фото без опису27 лютого міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду, під час якої керівники структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні та визначили пріоритети на поточний тиждень.

У ході засідання обговорено низку актуальних питань життя громади. З головного:

МЕДИЦИНА: Після досить тривалого періоду у громаді знову виявлено хворих на СОVID-19.

НС та ЦЗН: Рівень води у зоні підтоплення у Ржищеві дещо збільшився, насоси працюють на повну потужність; оголошено про проведення заходу за участі представників нацполіції з приводу роз’яснень щодо вступу до нових підрозділів «Гвардії наступу», запланованого на 2 березня 2023 року (13:00, Будинок культури), орієнтованого на патріотично налаштованих мешканців нашої громади.

ЦНАП: піднімалося питання можливості облаштування сховища для відвідувачів установи.

ЖКГ: КП «ККП м.Ржищева» заключило договір зі спеціалізованим підприємством про передачу йому старих ламп розжарювання, що обміняли мешканці нашої громади на енергоощадні LED-лампи, для здійснення їх вторинної переробки; взято зразки води зі всіх свердловин для проведення лабораторних аналізів; розпочато виплату компенсації за комунальні послуги громадянам, які дали притулок у себе внутрішньо переміщеним особам, за жовтень 2022 року.

БЛАГОУСТРІЙ: Згідно наказу Обухівської РВА, на території громади дозволено вмикати вуличне освітлення з 18:00 до 21:00 години.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.