«ГВАРДІЯ НАСТУПУ»: ЗУСТРІЧ З ЖИТЕЛЯМИ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 02.03.2023 15:31

Фото без описуСьогодні у Ржищеві відбулася зустріч працівників Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області з жителями Ржищівської громади, на який обговорювалося питання набору до обʼєднаної штурмової бригади «Лють». Раніше подібна зустріч була проведена з представниками Ржищівського ДФТГ.

У ході зустрічі було проведено роз’яснювальну роботу щодо формування штурмових бригад, в які можуть вступати добровольці.

Зокрема, надано інформацію щодо умов вступу, оплати, медичних та соціальних гарантій тощо.

При вступі до однієї з бригад «Гвардія наступу» особа отримає:

- стабільну високу оплату з додатковими винагородами;

- безоплатні меддопомогу, страхування та інші соціальні гарантії;

- можливість захищати Україну від ворога;

- досвід та професію.

Основна і найголовніша вимога до добровольців – це висока вмотивованість та задовільний стан фізичного здоров’я.

Під час зустрічі також було надано інформацію для охочих вступити на навчання у вищі навчальні заклади МВС України.

Громадяни, які хочуть приєднатись до «Гвардії наступу», можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua.