УЧНІВСЬКА ЛІГА «ЗДОРОВА УКРАЇНА»

Дата: 03.03.2023 10:33

В Ржищеві відбулась зустріч Андрія Артемчука, головного спеціаліста Київського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з вчителями фізичного виховання закладів освіти громади щодо обговорення та проведення обласного фізкультурно-оздоровчого заходу «Учнівська ліга «Здорова Україна» серед учнів 5-х класів.

Мета заходу залучення дітей до фізичної активності в форматі спортивних ігор. Проект впроваджується відповідно до модельної навчальної програми Нової української школи.

Андрій Володимирович наголосив, що проект вже стартував у 4 громадах області.

Цілями Ліги є: закріплення і вдосконалення компетентностей, знань, умінь та навичок, спрямованих на формування здорового, активного способу життя і здорових звичок щоденної рухової активності з метою гармонійного фізичного розвитку особистості та її соціалізації; мотивація учнівської молоді до здорового та активного способу життя.

Інфо: відділ освіти