АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ ПРОПОНУЄ ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІСІВ

Дата: 06.03.2023 15:48

Фото без описуНа сайті Президента України зареєстровано петицію для захисту лісів громад, проти оприлюдненого на офіційному сайті Державного агентства лісових ресурсів України проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства «Ліси України» (ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО).

Проти цього законопроєкту, що передбачає передачу лісів від громад до акціонерного товариства, системно виступає Асоціація міст України, адже наслідком такого рішення, в разі його допущення, будуть великі втрати як для бюджетів всіх рівнів, так і для майбутнього кожного мешканця України.

Тому пропонуємо усім небайдужим підтримати петицію на сайті Президента України та проголосувати за збереження українських лісів