ВЕСНА…І ПЕРЕМОГА СТАЄ БЛИЖЧОЮ…

Дата: 09.03.2023 09:04

Фото без описуВже другий рік поспіль ми зі сльозами на очах зустрічаємо весну... Ворог прийшов на нашу землю, та ми віримо, що саме ця весна, і цей рік буде переможним. "Жіноча мужність" - оксиморон, що ріже слух. Схоже, саме такою є нині українська жінка. Сьогодні точаться дискусії, чи святкувати 8 березня. В застосунку "Дія" оголосили опитування: хто "За", а хто "Проти". В міжнародному календарі сьогодні - Міжнародний день боротьби за права жінок. За право освіти, роботи та дозвілля, інших жіночих уподобань. Питання й дотепер відкрите.

Та сьогодні в затишній й милій атмосфері творчі колективи Ржищівської громади привітали та подарували дозу серотоніну матерям, сестрам, дружинам воїнів, що вірять в Перемогу та мужньо чекають їх вдома. Очільниця Ржищівської громади Крістіна Чорненька подякувала жінкам та матерям, які чекають воїнів вдома, жінкам-волонтерам, та привітала з Днем народження чарівну Людмилу Степанову, керівника Ржищівського Терцентру.

А захищали культурний фронт та підтримували бойовий дух такі колективи Ржищівської громади:

• вокальний колектив «Журавка» Великопріцківського сільського БК, художній керівник Віктор Крапива;
  • фольклорний колектив «Горицвіт», Уляницького сільського клубу, керівник Ірина Василенко;
  • дует із села Пії, сім`я - Сергій та Людмила Москаленки;
  • вокально-інструментальний ансамбль «COM.PRO.MISS» Стайківського сільського БК;
  • аматорський вокальний колектив «Дніпряночка» Балико-Щучинського сільського клубу, художній керівник Олена Чорновол;
  • Народний аматорський хор «БЕРЕГИНЯ» Стайківського сільського БК;
  • фольклорний колектив «Півчаночка» Півецького сільського клубу, художній керівник Галина Лисенко;
  • неперевершена ржищівчанка Людмила Герасименко, Людмила Весна;
  • поетеса Надія Вегера – Предченко, село Великі Пріцьки;
  • чарівні ведучі Ірина Василенко та Людмила Москаленко.

Віримо і дякуємо ЗСУ! 🇺🇦

Разом до Перемоги! 🇺🇦