ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ

Дата: 14.03.2023 07:47

8 та 10 березня відбувся особистий прийом громадян міським головою Крістіною Чорненькою. Зі своіми пропозиціями жителі громади, також, зверталися і в не приймальні дні.

На цьому тижні громадяни зверталися з наступними питаннями:

допомога родині, на вихованні у якої знаходиться дитина з інвалідністю.

- надано доручення старості та працівникам соціальної сфери щодо посилення патронату за даною родиною;

допомога на поховання особи, яка перебувала у складних життєвих обставинах.

- частково надана допомога;

зауваження про присутність у складі Ржищівської міської ради представників заборонених проросійських партій.

- надано роз’яснення, що дійсно у складі Ржищівської міської ради є депутати від забороненої проросійської партії. Щодо подальшого їх перебування у раді рішення мають прийматися виключно в межах чинного законодавства України;

зауваження про наявність таблички російською мовою на аптеці у Ржищеві.

– надана інформація буде перевірена, за результатами будуть вжиті заходи згідно з чинним законодавством України;

зауваження про активізацію в місцевих соціальних групах немісцевих осіб з підозрілими (або закритими) профілями, які пишуть провокативні дописи чим розпалюють ворожнечу у період воєнного стану.

- надано роз’яснення, що єдина наша зброя проти ворога на інформаційному полі – це інформаційна гігієна. Наразі є багато публікацій авторитетних експертів з рекомендаціями як уберегтися від фейків та не стати інструментом для ворога, який хоче поразки України. Провокативні методи, які використовуються у загальноукраїнському масштабі, так само застосовуються і локально в межах громад чи населених пунктів в Україні. Тому важливо аналізувати інформацію, хто та з якою метою її пише та не дати ввести себе в оману.

Нагадуємо, що особистий прийом громадян Ржищівським міським головою здійснюється щосереди та щоп’ятниці з 08:00 до 12:00 за адресою: м.Ржищів, вул. Соборна, 22.