КИСНЕВІ КОНЦЕНТРАТОРИ, НА ЯКІ ЗБИРАЛИ КОШТИ НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, СУТТЕВО ДОПОМАГАЮТЬ НАДАВАТИ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

Дата: 14.03.2023 07:49

Кисневі концентратори, на які збирали кошти небайдужі жителі Ржищівської громади та благодійники на початку пандемії нині в доброму, робочому стані знаходяться у відділеннях Ржищівського центру ПМСД й використовуються за потреби. Один з апаратів, що на світлині, розташований на території дитячої амбулаторії в місті Ржищів.

Дякуємо всім, хто в той складний час долучився до збору коштів для порятунку життів земляків. Тоді ми всі разом здолали неймовірні труднощі, об'єднали зусилля і перемогли. Віримо, що і зараз в єдності наша сила й незабаром будемо святкувати чергову Перемогу світла над темрявою.

Інфо: Ржищівський ПМСД