ПОДАННЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОШКОДЖЕНЕ МАЙНО ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ

Дата: 14.03.2023 07:50

Відсьогодні повідомлення про пошкоджене майно можна подати через Ржищівський центр надання адміністративних послуг. Хто може подати?

фізичні особи, які є:

- власниками відповідного нерухомого майна або замовниками будівництва щодо об’єктів будівництва;

- членами житлово-будівельних (житлових) кооперативів, які викупили квартиру, інше житлове приміщення кооперативу, але не оформили право власності на нього;

- особами, які здійснили інвестування та фінансування будівництва об’єктів, щодо яких отримано право на виконання будівельних робіт (зокрема прийнятих в експлуатацію об’єктів, щодо яких не оформлено право власності);

Як це зробити?

- Підготуйте інформацію про майно, його пошкодження/знищення;

- Візьміть із собою документ, що посвідчує особу та ідентифікаційний код (РНОКПП);

- Відвідайте Ржищівський ЦНАП.

Звертаємо увагу! Обов’язковою умовою подачі заяви через ЦНАП, є наявність електронної поштової скриньки у заявника.

Заявку також можна подати онлайн у застосунку або на порталі Дія. Для цього авторизуйтеся → натисніть Послуги → Пошкоджене майно → заповніть форму, вказавши всі дані. Далі очікуйте на інформацію про початок процедур оцінки та компенсації.

Графік роботи Ржищівського ЦНАПу:

- прийом громадян: понеділок – четвер з 08:10 до 16:00 (без перерви); п‘ятниця з 08:10 до 15:00.

Адреса: м.Ржищів, вул.Соборна, 15/2, (приміщення ЦНАП).

Телефон для довідок: 04573-2-12-74.