АПАРАТНА НАРАДА 14.03.2023

Дата: 15.03.2023 14:49

Фото без опису14 березня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нарадуз із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів. Міський голова Крістіна Чорненька повідомила про результати сесії, яка відбулася 10 березня, та коротко зупинилася на ключових питаннях (внесено зміни до місцевого бюджету для забезпечення потреб життєдіяльності громади, заслухано звіти старост округів Ржищівської МТГ за 2022 рік, затверджено кілька важливих програм, розглянуто земельні та архітектурно-будівельні питання).Загалом, під час засідання було розглянуто 47 питань, з яких 46 було схвалено, 1 – відправлено на доопрацювання.

У ході наради медичний директор Ржищівського центру ПМСД Любов Апостол звернула увагу на зріст захворюваності на COVID-19, а також на інші вірусні хвороби, та закликала колег максимально приділити увагу профілактиці у своїх колективах; директор КП «Ржищівська СБ та РП» Тетяна Сікаленко інформувала про хід весняних робіт з благоустрою громади (проводиться ямковий ремонт, придбано пальне, вапно тощо), також кожен з керівників коротко доповів про стан справ у підпорядкованих підрозділах.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.