ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 19.03.2023 09:00

Їх праця непомітна, але варто комунальникам і благоустрою зупинити робочий процес на годину, ці наслідки відчують всі жителі. Ці працівники, як чотири стихії - вода, повітря, вогонь, земля - забезпечують життєдайну енергію мешканцям нашої громади.

«Від початку повномасштабного вторгнення наші працівники житлово-комунального господарства працюють понаднормово і в надскладних умовах. Але ні на хвилину вони не зупинили свою діяльність. Незважаючи на воєнний стан нашим працівникам вдалося провести водопостачання на новий житловий масив і під’єднати чималу кількість будинків. Я щиро дякую усім працівникам за стійкість і витривалість», - привітала працівників зі сцени голова Ржищівської громади Крістіна ЧОРНЕНЬКА.

«Ми повинні змінити ставлення людей до сміття, до спалювання трави і це складно пояснити людям старшого покоління, але ми проводимо роботу і працюємо в цьому напрямі, щоб це був, як закон життя. Рік, що минув був складним, але зробив нас сильнішими. Дякую всім своїм колегам, які допомагають робити добру справу у ці складні часи», - сказав у вітальній промові Віктор РЕМЕЗ, директор Комунального підприємства «ККП м. Ржищева».

За вагомий внесок у розвиток підприємства, його безперервну та якісну роботу, а також з нагоди відзначення дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, Подяку міського голови висловили:

•  Олегу Тарану - водію автотранспортних засобів КП «Ржищівська служба благоустрою та ритуальних послуг»;
  •  Олександру Прищепі - робітнику з благоустрою КП «Ржищівська служба благоустрою та ритуальних послуг»;
  •  Миколі Чигрину - робітнику з благоустрою Гребенівського старостинського округу;
  •  Володимиру Вернигорі - робітнику з благоустрою Стайківського старостинського округу;
  •  Анатолію Зайченку - робітнику з благоустрою Кузьминецького старостинського округу;
  •  Миколі Зайченку - контролеру КП Комбінату комунальних підприємств м. Ржищів;
  •  Володимиру Швиденку - водію КП ККП м. Ржищів;
  •  Олександру Черевку - слюсарю-ремонтнику КП ККП м. Ржищів;
  •  Андрію Дудці - майстру КП ККП м. Ржищів;
  •  Світлані Чередніченко - робітниці сміттєзвалища КП ККП м. Ржищів.

Дорогі працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Ми бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, мирного неба, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, професійних успіхів і достойної винагороди.

Інфо: Відділ культури і туризму Ржищівської громади