ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ФОТО- ТА ВІДЕОРОБІТ В РАМКАХ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА» 2022

Дата: 21.03.2023 07:54

Фото без опису16 листопада 2022 р. відбулося підведення підсумків та оголошення переможців  V щорічного Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проекту «Безпечна країна».

Запис онлайн-трансляції заходу можна переглянути на YouTube-каналі «Безпечна країна» за посиланням.

Організатори конкурсу – Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», Міністерство освіти та науки України, Моторне (транспортне) страхове бюро України, а також усі члени журі – представники Комітету Верховної ради з питань транспорту та інфраструктури, Міністерства культури та інформполітики України, Міністерства  інфраструктури, патрульної та ювенальної поліції, Нацради з питань радіо та телебачення,  Донецького державного університету внутрішніх справ України, ТОВ «Єврокар», щиро вітають усіх фіналістів із заслуженою перемогою та бажають наснаги на шляху до нових здобутків.

Детальніше - на сайті dopomogadtp.com