АПАРАТНА НАРАДА 27.03.2023

Дата: 27.03.2023 16:56

Фото без опису27 березня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду. Працівники виконавчого комітету Ржищівської міської ради та керівники комунальних закладів хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто загинув під час ворожої атаки на місто вночі 22.03.2023 року.

Далі керівники структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні та визначили пріоритети на поточний тиждень.

У ході засідання обговорено низку актуальних питань, пов’язаних з ліквідацією насідків терористичної атаки росіян: робота з постраждалими (визначення потреб, надання різних видів допомоги (психологічної, матеріальної, гуманітарної), відновлення документів тощо); охорона та благоустрій території ліцею; інформаційна толерантність та ін.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.