Дата: 29.03.2023 14:08

З метою забезпечення пожежної безпеки в лікувальних закладах  працівниками Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області 28 березня було проведено інструктаж з працівниками Ржищівського геріатричного пансіонату стосовно дотримання правил пожежної безпеки в закладі. Фахівці ДСНС наголосили на дотриманні правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час даного сигналу. Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.