Продовжується набір в проєкт Крила у Ржищівській громаді (Київська область).

Дата: 30.03.2023 10:53

Вже понад 1500 жінок з Київської, Харківської, Полтавської та Львівської областей стали учасницями проєкту/ Участь - безплатна.

Хто може взяти участь у проєкті?
 Жінки від 18 років, які мешкають в Ржищівській громаді, непрацевлаштовані або ті, хто має нестійку, сезонну зайнятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.

Що отримають учасниці?
Участь у групових та індивідуальних заняттях (1 раз на тиждень), тренінгах із працевлаштування та бізнесу, можливість отримати стартовий капітал, підтримку та наснагу від спеціалісток проєкту.

Як взяти участь у проєкті?
Зателефонувати місцевим  координаторкам за номером

• +38063 641 03 68 Альона Коваль
  • +38050 885 37 98 Світлана Кучманова

або перейти за посиланням та заповнити форму і ми з вами зв'яжемося

Набір триває до 10 квітня 2023 року. Кількість місць - обмежена.

Скористайтеся можливістю стати учасницею проєкту Крила, який впроваджує ВБО "Конвіктус Україна" в партнерстві з організацією Pact Ukraine: building the world of equal opportunities за підтримки Уряду Канади Embassy of Canada to Ukraine в громаді!