РЖИЩІВЧАНИН БОРИС ДЕГТЯРЬОВ СТАВ ПОЧЕСНИМ ЧЛЕНОМ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 30.03.2023 22:26

На дев'яностому році життя Борису Степановичу ДЕГТЯРЬОВУ, місцевому пейзажисту та живописцю, урочисто вручили свідоцтво Почесного члена Національної спілки художників України у Києві. Свідоцтво вручив особисто голова Національної Спілки Костянтин Чернявський під час засідання членів спілки.

Нагадаємо, Борис Дегтярьов, місцевий художник, що зафіксував пензлем у часі і просторі ті унікальні місцини Ржищівської МТГ яких вже не існує в реальності. Його художні твори зберігаються в різних художніх музеях та приватних колекціях. І сьогодні митець отримав визнання і серед своїх українських колег.

Дякуємо за підтримку та сприяння у цій радісній події Крістіні Чорненькій, меру міста Ржищів, та місцевій художниці Людмилі Ганушевич, дійсному члену НСХУ. Це чудово, коли у творчих людей збуваються мрії і їх талант здобуває визнання не тільки серед містян, а і в колі колег. Чекаємо нових творчих робіт та художніх подій за участі Бориса Степановича Дегтярьова.