ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 01.04.2023 19:31

30 березня 2023 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося (05) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 14 членів виконкому. Під час засідання було ухвалено п’ять рішень, що потребували негайного вирішення, а саме:

• про надання статусу дитини – сироти;
  • про надання дозволу на передачу продуктів харчування з балансу закладів загальної середньої освіти Ржищівської міської ради Київської області та із Ржищівського закладу дошкільної освіти «Калинка» Ржищівської міської ради Київської області (два окремих рішення);
  •  про визначення місця тимчасового зберігання відходів від руйнувань;
  •  про затвердження протоколу засідання постійно діючої комісії з питань надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади від 30 березня 2023 року № 04, яким було виділено одноразову матеріальну допомогу сім’ям загиблих та постраждалих від збройної агресії російської федерації, що сталася на території Ржищівської міської територіальної громади 22.03.2023 року, на загальну суму 2 060 000 грн, з них:
    •  по 100 000 грн для 4-ох родин загиблих;
    •  по 100 000 грн для 12-ти постраждалих родин;
    •  по 75 000 грн для 3-х постраждалих родин;
    •  50 000 грн для однієї постраждалої родини;
    •  по 25 000 грн для 7-ми постраждалих осіб;
    •  10 000 грн для однієї постраждалої особи.

Всі рішення ухвалено одноголосно.

В кінці засідання Крістіна Іванівна привітала з Днем народження двох представників виконкому - Лідію Мельник та Тетяну Пятенко, які відзначали свої свята напередодні.