ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ: ПРО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 10.04.2023 13:57

Шановні жителі Ржищівської міської територіальної громади!

Фото без описуУ травні плануємо розпочати роботи з ямкового ремонту в Ржищеві, у червні - в селах Ржищівської громади на дорогах місцевого (!) значення.

Депутати Ржищівської міської ради підтримали пропозиції виконкому (за що окрема подяка) та виділили кошти на проведення даних робот, а саме: 2 000 000 грн - на проведення ямкового ремонту доріг місцевого значення у Ржищеві та 2 000 000 грн - у старостатах громади.

Для ремонту всіх доріг місцевого значення потрібна більша сума, але, в межах можливостей, кошти, які цього року було виділено, порівну розділили на місто та старостати громади.

Хочу звернути увагу на те, що процедура передбачає підготовку проєктно-кошторисної документації та проведення тендеру, а це потребує певного часу - орієнтовно до двох місяців після затвердження коштів на сесії.

з повагою,

Ржищівський міський голова