ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 10.04.2023 16:43

Фото без опису10 квітня 2023 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося (06) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 12 членів виконкому.

Під час засідання було ухвалено три рішення, що потребували негайного вирішення, а саме:

•  про утворення Ржищівської міської субланки Обухівської районної ланки Київської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту;
  •  про виділення коштів з місцевого бюджету на придбання бензину (А95) для потреб добровольчого формування Ржищівської міської територіальної громади №1;
  •  про затвердження протоколу засідання постійно діючої комісії з питань надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської територіальної громади громади від 06 квітня 2023 року № 05, яким було виділено одноразову матеріальну допомогу сім’ям загиблих під час нападу безпілотників, що мешкали в інших громадах (Кагарлицька, Миронівська), а також жителям Ржищівської МТГ, які опинилися у складних життєвих обставинах, на загальну суму 212 400 грн.

Всі рішення ухвалено одноголосно.