ФОНДОМ РОЗВИТКУ «Я ЛЮБЛЮ СТАЙКИ» ПРИДБАНО ПОЖЕЖНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Дата: 13.04.2023 14:36

Рік тому назад Фондом розвитку «Я люблю Стайки» був ініційований проект по створенню в селі Стайки пожежної частини. 13 квітня 2023 року - пожежний автомобіль вже в Стайках!

Фондом розвитку була проведена робота по збору коштів. Мешканці села, незважаючи на війну та складні фінансові умови, активно донатили кошти. З повідомлення Фонду розвитку «Я люблю Стайки»:

«Хочемо подякувати усім Стайчанам за ваші внески та участь в проекті! Особливу вдячність висловлюємо: Миколі Банчуку, Василю Дівченку, Надії Медведєвій, Лідії Ольшанській, Василю Кривіцькому, Олегу Коноваленку, Олегу Кондратію, Олександру Карнаух, Олександру Кирпач, Олександру Бугайцеву. Окрема подяка старості села Стайки Олексію Терещенку за організацію в придбанні пожежного автомобіля, також Володимиру Гевлічу, Артему Терещенку, Анатолію Терещенку, який подолав 1000 км на пожежному автомобілі, щоб він опинився в нашому селі. Дякуємо всім за ваші щирі та відкриті серця!»

До повного завершення проекту залишається зробити два кроки:

1. Завершити формування пожежної команди та визначити формат їхньої роботи.
  2. Доробити вже розпочатий ремонт приміщення, а саме: перекрити дах та відремонтувати ворота.

Вітаємо жителів села Стайки, пишаємося єдністю, завдяки якій вдалося зробити таку потрібну справу!