Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ КАМПАНІЯ НАБОРУ ДО ШТУРМОВИХ БРИГАД "ГВАРДІЯ НАСТУПУ"

Дата: 14.04.2023 14:47
Кількість переглядів: 154

Фото без описуНа сьогодні до штурмових бригад “Гвардії наступу” вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад. Цю кількість ми не називаємо з міркувань безпеки. Але позитивна динаміка є і це тішить.

У суспільстві є попит на формування добровольчих підрозділів, тому прийнято рішення продовжити рекрутингову кампанію «Гвардія наступу».

Попри велику кількість охочих є значний відсоток людей, які не проходять відбір до штурмових бригад за станом здоров'я, через недостатній рівень фізичної підготовки чи інші фактори.

На зараз основний штат бригад укомплектований, тому формується резерв. Це не менш важливо. Ще є багато заявок, які перебувають на стадії опрацювання. Тому відбір людей продовжується.

Подати анкету добровольцям, як і раніше, можна двома шляхами: через офіційний сайт https://storm.mvs.gov.ua/ або ж у центрі надання адміністративних послуг.

Більша активність добровольців саме на сайті «Гвардії наступу». Але деяким кандидатам все ж важливий особистий контакт. Тому прийом анкет у ЦНАПах триває. Рекрутингові групи працюватимуть у 44 ЦНАПах по всій Україні. На Київщині це можна зробити у ЦНАПі за адресою: місто Біла Церква, вул. Незалежності, 34.

Детальну інформацію щодо діючих центрів можна буде дізнатися на офіційному сайті або за номером “гарячої лінії” 080 010 00 20.

Уже сьогодні бійці, які пройшли всі етапи відбору, проходять навчання, бойове злагодження та тренуються на полігонах. Цей процес триває безперебійно. Завершила тренування одна група – зайшла інша. Підготовка не зупиняється. Бійці мають бути готові до виконання бойових завдань у будь-який момент.

Штрихи до портрету добровольця: переважно чоловіки - 98%, середній вік – 37 років. Раніше проходили службу в силах оборони та правопорядку 27%. Всі відібрані добровольці відповідають досить жорстким вимогам до стану здоров’я. Більшість добровольців мають родини (одружених – 54%, неодружених – 46%). За місцем проживання розділилися майже порівну (сільська місцевість – 51%, з міст – 49%). Найголовніша спільна риса: міцна мотивація звільнити Україну від російських загарбників – вони дійсно хочуть бути дотичними до нашої перемоги. За словами інструкторів, більшість добровольців, які вже пройшли частину підготовки, швидко зросли до рівня досвідчених бійців, які готові до бою.

Набір у Гвардію наступу триває. Відбираються найкращих серед наймотивованіших. Долучайтесь. Творимо перемогу України разом!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора