РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 18.04.2023 16:06

Фото без опису18 квітня відбулася робоча нарада з питань цивільного захисту населення за участі першого заступника міського голови Юрія Терещенка, начальника відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, НС і ЦЗН Валерія Лобуренка, старости Стайківського старостинського округу Олексія Терещенка, а також головного фахівця відділу планування заходів ЦЗ головного управління ДСНС України в Київській області Дениса Ільченка та начальника відділу організації заходу ЦЗ Обухівського РУ ГУ ДСНС України в Київській області Дмитра Прища.

Під час наради розглянули питання створення на базі Стайківського старостату добровільної пожежної охорони та провадження централізованої системи оповіщення на території Ржищівської МТГ.