ПРО ДОТРИМАННЯ УМОВ ВОЄННОГО СТАНУ НА ПЕРІОД ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ

Дата: 19.04.2023 10:14

Шановні жителі та гості Ржищівської громади!

Вдячні всім, хто дослухався до наших прохань та рекомендацій на Великдень і святкував з дотриманням правил безпеки.

У зв’язку з тим, що у країні діє воєнний стан, враховуючи рекомендації Київської обласної військової адміністрації «Про перебування громадян у громадських місцях у період Великодніх свят та поминальних днів на час дії воєнного стану», закликаємо вас свідомо і відповідально поставитись до здійснення поминальних заходів, які традиційно відбуваються протягом післяпасхальних днів, та слідувати наступним рекомендаціям.

РЕКОМЕНДУЄМО

• Обмежити час знаходження на території кладовища до 20-30 хв.
  • Утриматися від приймання їжі на кладовищі

ВАЖЛИВО

Поминальні дні по м. Ржищів:

• 22.04 (субота) центральне кладовище (10:00 – 13:00)
  • 23.04 (неділя) кладовище будівельного технікуму (10:00 – 13:00)
  • 23.04 (неділя) кладовище масиву Березівка (11:00 – 14:00).

У зв’язку з воєнним станом міський транспорт для підвезення громадян до кладовищ у період поминальних буде задіяний згідно графіка:

• 11:00 (від магазину «ФОРА») – 13:00 (від центрального кладовища).

Стоянки для автомобілів біля центрального кладовища НЕ БУДЕ.

Заїзд до центрального кладовища здійснювати - з боку АЗС, а виїзд – зі сторони ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

Контроль за дотриманням порядку у громадських місцях під час поминальних заходів буде здійснюватися працівниками патрульної поліції та бійцями добровільного формування територіальної оборони Ржищівської МТГ №1.

ЗАКЛИКАЄМО

Будьте відповідальними до себе, близьких та довкілля!

Відмовтесь від штучних квітів, зберігайте світлу пам’ять про померлих, піклуючись про майбутні покоління, обирайте живі квіти та рослини.

Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області