ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 20.04.2023 14:41

20 квітня 2023 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося чергове (07) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 15 членів виконкому.

Фото без описуПід час засідання було розглянуто 16 проєктів рішень. Три з них стосувалися захисту прав дитини (надання дозволу на укладення договору поділу спадкового майна, надання додаткової відпустки одинокій матері та встановлення днів та годин побачень батька з малолітньою дитиною). Рішенням виконавчого комітету погоджено надання матеріальної (фінансової) допомоги трьом громадянам нашої громади, які опинилися у складних життєвих обставинах, на загальну суму 20600 грн. Інші питання стосувалися містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, а саме: продовження терміну дії Паспорту прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, надання дозволу на присвоєння або зміну поштової адреси нерухомого майна, виготовлення будівельного паспорту для проведення реконструкції чи будівництва, порушення об’єкту благоустрою з метою прокладання мережі водопостачання.

Всі проєкти розглянуто, рішення схвалено.