ДЯКУЄМО ВАМ, ВОЛОНТЕРИ!

Дата: 20.04.2023 16:46

Сьогодні зворушливі слова вдячності, глибокої шани і поваги висловлюємо кожному волонтеру і добровольцю, які за покликом серця вирішують найскладніші проблеми, надають підтримку і допомогу всім, хто її потребує, не чекаючи жодної винагороди за свою діяльність.

В Україні під час війни волонтерський рух продемонстрував усьому світові цю потужну силу, що здатна об’єднувати, організовуватись, допомагати та вирішувати будь-які завдання та протистояти викликам найважчих часів нашої держави.

Жителі Ржищівської громади також не залишаються осторонь: це прості люди, учні та вчителі, підприємці та пенсіонери... Кожен з них вносить невеличку часточку своєї душі і праці у спільну мету - ПЕРЕМОГУ!

Нині, завдяки вашій підтримці, на фронті воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

Разом до перемоги!