СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ: ГРОШОВА ДОПОМОГА ВІДПОВІДНО ДО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ «ТУРБОТА» НА 2021-2025 РОКИ

Дата: 24.04.2023 13:52

Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради повідомляє про можливість отримання грошової допомоги, відповідно до Київської обласної цільової Програми «Турбота» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 040-01-VIII та «Порядку використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги учасникам:

• антитерористичної операції;
  • операції Об'єднаних сил;
  • заходів, необхідних для забезпечення оборони України;
  • захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України;
  • членам сімей Загиблих (померлих) учасників та членам сімей Героїв Небесної Сотні у 2023 році», затвердженого розпорядженням Київської обласної державної (військової) адміністрації від 30 березня 2023 року № 227.

Грошова допомога надається особам, місце проживання (фактичне місце проживання – для внутрішньо переміщених осіб) яких зареєстровано на території Київської області та які відносяться до таких категорій:

• ветерани війни, які належать до осіб з інвалідністю І-ІІІ груп внаслідок війни;
  • сім’ї осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, операції Об’єднаних сил, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини, та сім’ї Героїв Небесної Сотні;
  • діти, один з батьків яких загинув (помер) під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях, смерть якого пов’язана із захистом Батьківщини;
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, один з батьків яких загинув (помер) під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях, смерть якого пов’язана із захистом Батьківщини;
  • діти Героїв Небесної Сотні;
  • ветерани війни, які брали участь у захисті Батьківщини.

Також наголошуємо, що у разі отримання заявником грошової допомоги, відповідно до заходів Програм 2018-2020 рр. та 2021-2022 рр., заявник не має права на отримання грошової допомоги відповідно до заходів Програми 2023 р., за винятком зміни групи інвалідності, допомоги сім’ям осіб, які загинули (померли): під час участі в АТО/ООС, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини, під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях, сім’ї Героїв Небесної Сотні чи відшкодування витрат на придбання лікарських препаратів та засобів, які не входять до Національного переліку основних лікарських засобів.

За більш детальною інформацією та для оформлення матеріальної допомоги звертатись до Управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради (вул. Соборна, 48, кабінет № 4).

Телефон для довідок: (04573) 2-14-40,

В зв’язку з нинішньою ситуацією в країні, для попереднього узгодження прийняття документів чи консультації телефонуйте за номером: 097 551 51 81 - Анастасія.