АПАРАТНА НАРАДА 24.04.2023

Дата: 24.04.2023 16:44

Фото без опису24 квітня міський голова Крістіна Чорненька провела щотижневу апаратну нараду із старостами, керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів.

Головуюча повідомила про те, що у громаді триває двомісячник благоустрою, тож закликала керівників установ, підприємств та організацій активізувати роботу з прибирання прилеглих чи закріплених територій. Далі керівники структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів коротко прозвітували про результати своєї діяльності на минулому тижні та визначили пріоритети на поточний тиждень.

У ході засідання також обговорено низку актуальних питань, пов’язаних з урегулюванням стихійної торгівлі на центральній вулиці міста Ржищева та у селах громади, проведенням культурно-мистецьких заходів та ін.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.