АДМІНСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ: АДМІНІСТРАТОРИ РЖИЩІВСЬКОГО ЦНАП ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ З ВИДАЧІ ВИТЯГІВ ДЗК

Дата: 25.04.2023 08:19

Фото без описуОднією з найбільш поширених адміністративних послуг Державного земельного кадастру є надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку.

Для покращення якості надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин, забезпечення доступності та зручності для суб’єктів звернень державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у м.Києві та Київській області протягом одного дня провели навчання для адміністраторів Ржищівського ЦНАП. Раніше цю послуги надавали лише держвні реєстратори. Адміністратори успішно пройшли стажування та за результатами тестування отримали відповідні довідки з метою підключення їх до системи ДЗК. Відтепер більше працівнкиів ЦНАПу можуть надавати цю послугу.

Ржищівській центр надання адміністративних послуг здійснює прийом громадян за наступним графіком:

- понеділок-четвер з 08:10 16.00 (без перерви)

- п‘ятниця з 08:10 до 15:00 (без перерви)

Адреса: м. Ржищів, вул. Соборна, 15/2

Телефон для довідок: 04573-2-12-74.