ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Дата: 08.05.2023 08:32

Шановна громадо!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 78-ю річницю з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці дні ми шануємо всіх тих, хто у жорстоких боях виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від страшного лиха ХХ століття. Через покоління ми несемо священну пам'ять і глибоку повагу до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

На привеликий жаль, другий рік поспіль ми відзначаємо цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти нашої держави. Жахіття, які раніше асоціювалися з найбільшою війною в Європі з часів Другої світової, стали реальністю в Україні. Але ми не здаємося! Здолали загарбників у 1945-му, здолаємо й зараз!

Земний уклін всім, хто подарував нам мирний сонячний день тоді, всім - хто захищає Україну сьогодні.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Пам’ятаємо. Перемагаємо!

Слава Україні!