ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 14.05.2023 06:22

Фото без описуБезумовно, День матері - це одне із найзворушливіших родинних свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть у дружній родині й під опікою щасливої матері.

У 2023 році День матері в Україні припадає на 14 травня. То ж з нагоди цього прекрасного свята хочемо щиро привітати всіх матерів нашої громади.

У Ржищівській громаді проживають різні мами: ті хто має одну власну дитину чи двох, а є багатодітні матері, які народили і виховують троє і більше дітей. Таких сімей у нашій громаді 136. Є матері, які всиновили діток – сиріт та дарують їм свою любов, ласку і турботу, як рідним. Є мами - опікуни, які також з неменшою турботою і любов’ю піклуються про своїх підопічних. Також в нашій громаді проживають мама вихователька дитячого будинку сімейного типу, яка виховує 7 дітей - вихованців, та прийомна мама прийомної сім’ї, яка виховує 2 дітей. Вони щиро та віддано піклуються про своїх діток та дарують любов та ніжність своїх сердець.

А ще в нашій громаді є мами, які мають почесне звання Мати- Героїня. Таких матерів у нашій громаді 45. Тож хочеться назвати їх та низько вклонитися:

- Семеняка Надія Миколаївна

- Сімагіна Надія Прокопівна

- Чхало Галина Григорівна

- Кабан Катерина Дмитрівна

В цей чудовий день ми від усієї душі вітаємо дорогих наших мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість, здоров’я Вам і довгих років життя, мирного неба, благополуччя та шани!

Хай завжди живе весна у Ваших щасливих посмішках. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

З повагою -

Міський голова Крістіна ЧОРНЕНЬКА