СВЯТО МАТЕРІ У РЖИЩЕВІ

Дата: 15.05.2023 10:24

Фото без описуЮні артисти Ржищівської громади влаштували справжнє театральне дійство для своїх матусь. Це радісні миті споглядати з глядацької зали розвиток та творчість своїх дітей. Чуйна поезія, чарівні пісні та запальні танці - все для Вас дорогі матусі!

"В нашій громаді на жаль не всіх матерів можуть привітати їх сини… це мами наших загиблих захисників, які виховали дійсно, справжніх героїв та патріотів України. Вони віддали найдорожче що в них було за наше з вами мирне небо. Низький уклін кожній мамі загиблого захисника… Ваші сини до останнього подиху залишилися вірними військовій присязі. На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни" - розповіла зі сцени очільниця Ржищівської громади, Крістіна ЧОРНЕНЬКА.

Дякуємо кожному захиснику України, завдяки Вам українська нація може розвиватися та щодня зустрічати світанок.