СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ В ГІНЕКОЛОГІЧНОМУ КАБІНЕТІ

Дата: 15.05.2023 10:29

Українська жінка зберігає ДНК нашої нації та продовжує рід. І у нас чудова новина для всіх жінок Ржищівської громади. Перебування в гінекологічному кабінеті завжди пов’язане зі стресом, і щоб створити більш комфортні умови для відвідувачів, керівники медичного закладу постійно працюють над оновленням старого обладнання.

Тепер в гінекологічному кабінеті сучасне оглядове крісло та хірургічні столики до нього. Нове і зручне крісло від українського виробника з електроприводом, дозволяє проводити процедури й малі хірургічні втручання максимально комфортно для лікаря і пацієнта. Сидіння крісла, за допомогою електроприводу, приймає найбільш зручне положення, а у спинній секції є відділення для одноразових простирадл.