Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 17.05.2023 11:16
Кількість переглядів: 175

Один з пріоритетів служби зайнятості в умовах сьогодення - забезпечити інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у ринок праці та підприємництво. Переселенцям надається широкий спектр соціальних послуг з урахуванням їх можливостей, інтересів та професійного досвіду, зокрема:

- індивідуальне планування працевлаштування;

- пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації суспільно корисних, громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру;

- професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації.

ВПО мають можливість отримати індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги, що сприяють прискоренню їх працевлаштування; інформацію про актуальні вакансії, зокрема на Єдиному порталі вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/), та допомогу по безробіттю.

Крім того, служба зайнятості реалізовує активні програми, які націлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб та сприяють їхньому оперативному працевлаштуванню. Це, зокрема, можливість відкрити власний бізнес за допомогою мікрогранту програми «Власна справа» (подати заяву по урядовому проєкту «єРобота» можна прямо зараз: https://is.gd/KT7RoW) та право на отримання ваучера на навчання для здобуття нового фаху чи підвищення кваліфікації.

З 10 квітня також розпочато прийом заявок з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та їх подружжя, які мають можливість отримати кошти в розмірі до 1 млн грн на створення або розвиток власного бізнесу. Додаткова інформація за посиланням – https://is.gd/jxqZ7j

Для роботодавців - програми отримання компенсацій за працевлаштування внутрішніх переселенців.

Послуги всім громадянам надаються державною службою зайнятості безкоштовно. За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Київського обласного центру зайнятості.

Про основні програми та послуги служби зайнятості для ВПО тут https://is.gd/r9LDWT

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора