ПРЕДСТАВНИКИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ ВІДВІДАЛИ БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ ПРОГРАМИ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

Дата: 17.05.2023 11:23

10-12 травня в мальовничому місті Переяслав відбувався базовий тренінг програми "Молодіжний працівник" в Київській області. Базовий тренінг є першим навчальним рівнем програми "Молодіжний працівник" Молодіжний працівник - Youth Worker Ukraine.

До участі були запрошені учасники з Київської області:

- лідери та активісти громадських організацій, які працюють з молоддю;

- службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому рівні;

- працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

- активісти і працівники молодіжних центрів/просторів/хабів Київщини.

Від Ржищівської громади долучилися голова Молодіжної ради Лоліта Рябоконь та заступник Соня Швидка.

Програма тренінгу включала наступні модулі:

Модуль 1. Молодіжна політика.

Ключові теми: Особливості молодої людини. Молодіжна політика. Цикл молодіжної політики. Документи у сфері молодіжної політики. Європейський підхід до молодіжної політики.

Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді.

Ключові теми: Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді. Дослідження у молодіжній роботі.

Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника.

Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.

Щиро вдячні, за нові знання тренерам Ярослав Храпський та Мар'яна Циганин

Організаторам Київський обласний молодіжний центр та Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

А також Університет Григорія Сковороди в Переяславі за гостинність.

Інфо: Лоліта Рябоконь, голова Молодіжна рада Ржищівської міської територіальної громади